Didim Belediyesi ile Doğuş Grubunun ortaklaşa çalıştığı kadınlara yönelik sosyal sorumluluk projeleri devam ediyor.

Didim Belediyesi’nin kadınlarımıza yönelik Doğuş Holding ile ortaklaşa gerçekleştirdiği proje kapsamında, , Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay,  Doğuş Yönetim Kurulu Üyesi Özlem Denizmen Turizm Altyapı hizmet birliği başkanı ve belediye meclis üyesi Sevinç Karataş  kadınlarımızı ziyaret etti.

Belediyemiz tarafından yapılan Kadın Uygulamalı Eğitim Merkezinde gerçekleşen ziyarette kadınlarımızla sohbet eden Denizmen, soruları cevapladı.

Doğuş Holdingle beraber mücadele ederek bu ortamı yarattıklarını belirten Atabay, bu projedeki en önemli unsurun insan olduğuna dikkat çekti ve kadınlarımız olmasa bunu başaramazdık dedi. Bunun bir başlangıç olduğunu ifade eden Başkan Atabay, bu projenin sürdürülebilir bir çalışma olduğuna ve  her zaman daha üst seviyelere başarılı bir şekilde çıkacaklarına inandığını belirtti ve tüm çabaları için kadınlarımıza teşekkür etti.

Hep birlikte yoktan var ederek bu projeyi başardıklarını belirten Didim Turizm Altyapı hizmet birliği başkanı ve belediye meclis üyesi Sevinç Karataş, devamının ve sürekliliğinin gelmesini arzu ettiklerini ve daha ileriye taşıyacaklarından emin olduğunu belirtti.

Kadınlarımız kendilerine sağlamış oldukları çalışma ortamı için başta Belediye Başkanı A.Deniz Atabay olmak üzere tüm emeği geçenlere teşekkür etti.