DİDİM BELEDEYİSE 23. BARIŞ ŞENLİKLERİ BÜYÜK COŞKUYLA KUTLANDI

Geleneksel olarak kutlanan Didim Barış Şenlikleri, T.C. Didim Belediyesi'nin düzenlediği etkinliklerle halkın büyük ilgisini çekti. Didim Belediyesi 23. Barış Şenlikleri kapsamında 1 Eylül Cumartesi günü Altınkum Mahallesi Yalı Caddesi'nde ilkokul ve okul öncesi eğitim gören çocukların 'Çocuklar Barışı Çiziyor' etkinliği ile başlayan etkinlikler, halkoyunları gösterileri, Barış Yürüyüşü, Barış Meşalesi'nin yakılması, Barış Güvercinlerinin uçurulması, tekne gezileri ile devam etti. T.C. Didim Belediye Başkanı A. Deniz ATABAY'ın da katıldığı etkinliklere halkın büyük ilgisi vardı. 

Gerçekleştirilen etkinliklere Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, Başkan Yardımcıları Salih Bankoğlu ve Ahmet Yılmaz, CHP İlçe Başkanı Nurettin Koçak, CHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Figen Çakmakgil, CHP Belediye Meclis üyeleri Sevinç Karataş ve Sinan Çeyhan, CHP Gençlik Kolları, STK'lar ve çok sayıda vatandaş katıldı. 

Etkinliklerin ardından Cumhuriyet Kent Meydanı'nda gerçekleştirilen Emre Aydın konseri Didim'e unutulmaz bir gece yaşattı. Konser öncesi halka konuşan Başkan Atabay, herkesin barış içerisinde yaşamasını diledi. Ardından sevilen sanatçı Emre Aydın, Cumhuriyet Kent Meydanı'nı dolduran halka sevilen şarkılarını seslendirdi.