DİDİM ZABITALARI CORONAVİRÜS DENETİMLERİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Didim Zabıtaları Coronavirüs denetimleri gerçekleştirdi.

Didim Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler, Coronavirüs sürecinin ardından normalleşme adımları kapsamında İlçede bulunan işletmelerde denetimler gerçekleştirdi.
Coronavirüs salgınının ardından ülkemiz genelinde normalleşmeye yönelik adımlar atılırken, bu süreç içerisinde işletmelerin uyacağı kurallar açıklanmıştı. Bu kurallar kapsamında Didim Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri İlçede bulunan işletmelerde Coronavirüse yönelik tedbirleri kontrol ederken, İşletmelere kurallar ile ilgili çeşitli uyarılarda bulunup, bilgiler verdiler.
İlçede hizmet veren işletmelere yeni tip coronavirüsten korunmaya yönelik kontrol amaçlı formlar doldurtan Didim Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Sosyal Mesafelerin uygulanması, maskelerin takılması, hijyen malzemelerinin kullanılması, müşterilerin ateşlerinin ölçülmesi ve işletmelerde el antiseptiği bulunması konusunda çeşitli uyarılarda bulundu.
Didim Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri İlçe genelindeki işletmeler de Coronavirüs denetimleri periyodik olarak devam edecektir.