Kreş ve Gündüz Bakımevi

 
“Bölgenin en çok saygı duyulan ve tüm paydaşlarının değer verip özen gösterdiği bir Kreş ve Gündüz Bakımevi olmak” vizyonuyla yola çıkan Didim Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakımevi hazırlıklarını tamamlayarak 18 Eylül 2017 Pazartesi günü Milli Eğitim Bakanlığı okulları ile birlikte Eğitim ve Öğretim hayatına başlamıştır.

Başta; büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde, ailesine ve milletine bağlı, değerlerine sahip çıkan, kendini ve etrafını tanıyan, ne yapacağını bilen, kendini ifade edebilen, düşüncelerini paylaşabilen, karar vermeyi öğrenen, fikir ve projelerini sunabilen, güçlü bir kişiliğe sahip sağlıklı bireyler olarak yetişkinliğe ulaşmalarını amaçlayan bir misyonun sıkı takipçisi olacaktır.

Özenle oluşturulan sınıflar, son teknik mutfak araçları, çocukların dünyasını geliştirecek oyuncaklar ile Didim’de örnek bir ANAOKULU olarak  tam gün eğitim vermektedir. Ayrıca; zorunlu anasınıfı çağındaki 54- 66 aylık çocuklar için özel sınıfımız mevcuttur.

Her on çocuğun bir öğretmeni olacak şekilde düzenlenen sınıflarımız, aşçılık diplomalı mutfak personelimiz ve uzman temizlik ekibi ile, çocuğa saygılı, güler yüzlü kadrosuyla kayıtlarına devam etmektedir.